21-08-2017
Zapraszamy na targi Drema 2017

W tym roku na targach DREMA w Poznaniu naszym premierowym urządzeniem będzie automat do listew AWN 6G-3B-2C. Jak zawsze pokażemy także pełną gamę cenionych przez użytkowników urządzeń seryjnych: frezarki dolnowrzecionowe FD-2 i FDW-2, wiertarkę wielowrzecionową WJ-23, prasę pneumatyczną PPH-170 oraz szczotkarkę taśmową SPS-100.

GOMAD uczestniczy w targach DREMA od pierwszej edycji. Nie zabraknie nas podczas tej najważniejszej dla branży imprezy targowej także w tym roku. Na naszym stoisku będzie można znaleźć premierowy automat wiertarski serii AWN w konfiguracji 6G-3B-2C, czyli z sześcioma jednostkami górnymi, trzema bocznymi i dwoma czołowymi. Obrabiarka jest przeznaczona do wiercenia otworów pod kołki, zawiasy puszkowe oraz wszelkich innych otworów w zależności od potrzeb klienta. Jednostki wiertarskie mogą być wyposażone w głowice wielowrzecionowe liniowe oraz specjalne.

Już rok temu na targach DREMA prezentowaliśmy automat AWN w konfiguracji 8G-4B-2C (8 jednostek górnych, 4 boczne i 2 czołowe, każda z głowicami wielowrzecionowymi). Możliwości konfiguracji jednostek wiertarskich górnych, bocznych, czołowych (także skrętnych) oraz układów docisków materiału jest wiele i są dobierane indywidualnie do oczekiwań klientów. Dzięki modułowej budowie możliwa jest też ich rozbudowa w przyszłości. Urządzenie można zestawić w automatyczną linię obróbczą z obrabiarką AFL do dwustronnego formatowania listew.

Niezawodne maszyny seryjne

W Poznaniu pokażemy także standardowe i niezawodne rozwiązania skierowane do segmentu stolarskiego, mogące pracować w cyklu trzyzmianowym: frezarki dolnowrzecionowe FD-2 i FDW-2 (z wychylnym wrzecionem) przeznaczone do obróbki krawędzi elementów prostoliniowych, listew ozdobnych, wpustów, wypustów, czopów i wczepów oraz wiertarkę wielowrzecionową WJ-23 przeznaczoną do wiercenia otworów pod połączenia na kołki w drewnie litym oraz w materiałach drewnopochodnych. Odwiedzający targi będą mogli też zobaczyć prasę pneumatyczną PPH-170 składającą się z jednego pola roboczego, które może być wyposażone w dwie sekcje siłowników sterowanych za pomocą zaworów oraz szczotkarkę taśmową SPS-100 do precyzyjnego szlifowania drewna i materiałów drewnopodobnych, szlifowania międzyoperacyjnego przy lakierowaniu oraz po nałożeniu powłoki farby podkładowej, gruntującej i farby na płytach MDF.

Na naszym stoisku znajdą się również wybrane elementy z najbogatszej w Polsce – liczącej ponad 2000 pozycji – oferty głowic wielowrzecionowych, w tym także wytwarzanych na indywidualne zamówienia. Urządzenia GOMADU – jak co roku – będzie można oglądać podczas pracy w Fabryce Mebli na Żywo w ramach projektu „DREMA dzieciom i seniorom”.

Zapraszamy na stoisko Fabryki Maszyn do Drewna GOMAD.

Pawilon nr 5, stoisko 52.